Neden Telefon Giydir ?
yeniindirimİletişimleft
Kategoriler

Neden Telefon Giydir ?

Gönderen in Telefon Aksesuarları on Feb 21, 2013 . 0 Yorum.

Telefongiydir.com, genel merkezi Ankara'da olan ve 2012 yılı Temmuz ayında kurulmuş bir e-ticaret sitesidir. 

Cep telefonu aksesuarları, kılıfları, kapakları ve yan ürünlerini internet üzerinden satışa sunmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile www.telefongiydir.com üzerinden müşterilerine ulaşmaktadır.

Telefongiydir.com, ithalat, satış ve pazarlama faaliyetleri ile yerli/yabancı üretim ürünleri satmaktadır. 256 Bit SSL Şifreleme Teknolojisi ile korunmaktadır. Sertifikalı güvenlik programları sayesinde oldukça güvenli bir alışveriş sitesidir. Müşterilerin kişisel bilgileri, alışveriş bilgileri, kredi kartı ve ödeme bilgileri kesinlikle üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz. Yalnızca müşteriler kişisel bilgilerini görebilir ve değişiklik yapabilir. Kredi kartı bilgileriniz Telefongiydir.com üzerinde saklanmaz ve paylaşılmaz.   

 
Telefongiydir.com'da  Apple, Samsung, HTC, LG, BlackBerry, Nokia, Sonny Ericsson, Avea ve Turkcell telefon kılıf, kapak ve aksesuarları satışa sunulmaktadır. Bunların yanı sıra tablet kılıfları (iPad, iPad Mini Kılıfları, Motorola Tab, Samsung Galaxy Tab )  tüm çeşitleri ile mevcuttur.

Telefon kullanıcılarının en büyük sorunu olan şarjın tükenmesine çözüm olarak şarjlı kılıflar tüm çeşitleri ile Telefongiydir.com da satışa sunulmaktadır. 
 
Sevgililere özel tasarım olan telefon kapakları da çiftler tarafından oldukça ilgi görmekte ve Telefongiydir.com'da satılmaktadır.
 
Satışa sunulan ürünler her tarzda ve her yaş kitlesine hitap etmektedir.  Telefongiydir.com ürün yelpazesini gün geçtikçe genişletmekte ve müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek için müşterilerinin görüş ve önerilerini oldukça önemsemektedir.
 
Telefongiydir.com'un tüm ürünlerde kargonun ücretsiz olması ve jelatin hediye etmesi müşterilerine sağladığı kolaylıklardan birisidir. 
 
Ödeme seçenekleri arasında kredi kartına peşin/taksitli ve kapıda ödeme mevcuttur. En hızlı kargo şirketleri ile çalışarak ürünü sağlıklı bir şekilde teslim almanızı sağlar.
 
 
Misyonumuz
 
Kurumsallaşmış bir e-ticaret sitesi olarak müşterilerine kaliteli ve güvenli bir alışveriş hizmeti sunmaktır. Müşterilerin zevk ve tercihlerine uygun ürünler ile ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamaktır.

 
Vizyonumuz
 
İletişimin önemli araçlarından biri olan telefonların, daha eğlenceli ve şık bir görünüm kazanmasını sağlamaktır. Telefon kullanıcılarının tarzlarına ve ilgi alanlarına uygun kılıflar ile onların hayatına renk katmak, canlandırmaktır. Görünümün yanı sıra oldukça hassas bir yapıya sahip olan telefonları darbe ve çizilmeye karşı önlemek ve daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktır. 
 
 
Sosyal medyada Telefongiydir.com:

Bilgi için:  info@telefongiydir.com
 
 
 
 
 
Sözlüklerde Telefongiydir.com için ne dediler?
 
ekşi sözlük: http://beta.eksisozluk.com/telefongiydir3453108
 
 
 
Bloglara konu olmaya devam ediyoruz: 
 

 

 

 

Benzer Ürünler:

Yorumlar

Yorum Ekleyin

Cevap Yazın

* İsim:
* E-mail: (Gerekli)
   Website: (Site url with http://)
* Yorum:

banka

Görünüm Mobile / Standard

s3 kılıf - lg g2 kılıf - iphone 5 kılıf - iphone 5 telefon kılıfları - note 3 kılıf
Telefon Kılıfları,iPhone, Samsung, Blackbery Cep Telefonu Aksesuarları
İzmir 2 Caddesi 49/1 Kızılay Ankara 06000 Türkiye